העשרה ותל”ן לבתי ספר

העשרה ותל”ן לבתי ספר

במגמה ההולכת ועולה של ההתנהלות הבית ספרית בעולמנו, הצורך הגובר ב”תוכניות למידה נוספות” (תל”ן) רק עולה ועולה.

אנו חיים היום ברצון ומטרה לתת לילדינו את הטוב ביותר ובכך לאפשר להם להתפתח בצורה מקצועית ומהנה עבור העתיד שלהם. אנו מבינים שהאפשרות הטובה ביותר לשם כך היא הכנסה של תכונות או מקצועות מדעיים מעשירים נוספים לתוך המסגרת הלימודית עם אפשרויות בחירה רבות מגוונות, לכך אנו ההורים מקצים לכך תשלום שנתי המיועד עבור תוכניות אלו.

כיום אף החברה והמדינה מכירה בכך ומבינה את הצורך ההכרחי בתוכניות שכאלה ומאפשרת מגוון תקציבי עתק דרך תוכנית גפ”ן למטרה חשובה ונעלה שכזו.

חברתינו הינה חלוצה בתחומה המאפשרת לכל מוסד לבחור מגוון חוגים ענק שינוהל בצורה מליאה תחתינו. הרצון שלנו הוא לאפשר מגוון במקסימום עם התעסקות במינימום. 

אנו מספקים למוסד חוגים שיתאימו להלך הרוח והחזון המוסדי שלו. הצוות שלנו הינו מותאם לפי מגזר ומגדר בהתאמה מליאה לילדים ולצוות על מנת לצור חיבור וכימיה ביניהם.

תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מאפשרים לבחור תוכניות מקוצרות או ארוכות, בהתאם לתקופת הזמן, ניתן לשנות ו/או להחליף חוגים כל מחצית

במהלך הכנת תוכניות החוגים, הושקעו משאבים רבים ומחשבה רבה, תוך הקפדה ושימת לב לפרטים הכי קטנים להנאה והתקדמות.

ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.

צוות המדריכים שלנו הנו צוות מוסמך ומקצועי ביותר בתחומו.

 

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

מאושרים לשימוש בתקציב תוכנית גפ"ן

יום שיא חינם + הנחות מיוחדות.

חברתינו נותנת הטבה מיוחדת של הפקת יום שיא בחינם מתוך מגוון פעילויות שיא לבחירה בשווי של אלפי שקלים לכל הפקה.

* במינימום 8 קבוצות.

החוגים שלנו

בתוכניות החוגים וההפעלות עבור בתי הספר היסודיים הושקעה מחשבה רבה. בבחירת החוגים והתוכניות לקחנו לתשומת ליבנו את הפרטים הכי קטנים עבור מסגרות אלה ושמנו מקום לכולם. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא ההנאה של הילד. התכנים שלנו מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם במדויק לגילאי הילדים בכיתות הצהרון. 

אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של מדע, יצירה, אמנות, ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד על מנת לתת אפשרות בחירה והתאמה לכולם.

חוג אלקטרוניקה

אלקטרוניקה

קדמת הטכנולוגיה של העת האחרונה, מעצבת את עולמנו כעולם של טכנולוגיה והייטק.במסגרת החוג ילמד כל תלמיד על 30 רכיבים ומושגים באלקטרוניקה, שימוש בציוד מדידה ואיתור תקלות, קריאת סכמות חשמליות ועוד. במסגרת הלימוד והניסוי יבנה כל תלמיד פרויקטים חדשניים וירכוש ידע נרחב בחשמל והאלקטרוניקה

נגרות

חוג הנגרות מעניק לילדים מושגי יסוד בעבודה בעץ בשילוב דמיון ויצירתיות תוך מתן דגש על התפתחות היכולת המוטורית באווירה פתוחה וחברית ומתוך חדוות יצירה. העבודה בנגרות מקנה יכולת לסבלנות, התמדה, דיוק, חוש אסטטי, יצירתיות ותפיסה תלת-ממדית. בחוג לומדים על עץ כחומר גלם, לומדים טכניקות שונות של עיבוד: ניסור, שיוף, וקידוח. נשתמש בטכניקות שונות של חיבורים בעץ – מסמרים, ברגים ודיבל עץ. במהלך הסדנא מייצרים מספר יצירות ברמת קושי הדרגתית ונעבוד בעצים רכים – אורן ואשוחית ובלבידים.

חוג נגרות
חוג מדע ויצירה

מדעים

בחוג זה אנו נלמד את המדע והפיזיקה באמצעות יצירות שונות וניסויים חברתיים עם למידה מחכימה. במסגרת החוג אנו נלמד על כוחות פיזיקליים כדוגמת כח המשיכה-כבידה וההבדל בין כדור הארץ לבין החלל. אנו נלמד על כוחות הטבע כדוגמת מהירות האור, התפרצויות הר הגעש, סופות הוריקן, תעופה ועוד. אנו נלמד על כוחות טבע מיוחדים הגלומים בתוצרים  ששינו את חיינו כדוגמת המנורה, פריסקופ, הטלפון, המטוס ועוד. במהלך החוג נצור יצירות יפות ומקסימות הממחישות את הנלמד.

אומנות

בחוג זה הילדים יתכננו, יציירו, ירשמו, ייצבעו ייפסלו, ייארגו, יתפרו ובעיקר ייהנו. אנו נלמד ונתנסה במגוון חומרים שונים של סוגי האומנות השונים. אנו נתנסה בין היתר בצבעי שמן, מכחולים בדי קנבס,  גבס, רשת תיל, חימר, בדיל, כלי תפירה ועוד. בחוג אנו נפתח את הדמיון, את הביטוי העצמי, המוטוריקה העדינה והחיבור לחלומו של כל ילד.

תלת מימד

בחוג זה אנו נפתח את כוח החשיבה, הדמיון והיצירתיות ונעבוד על מוטוריקה עדינה בשילוב קשר עין יד. במהלך החוג אנו ניצור מודולים מדהימים תוך שימוש בקדמת הטכנולוגיה – עט מדפסת תלת מימד בשילוב מוצרים כדוגמת נורות, פנסים, גלגלים, כלים מיוחדים ועוד. 

את המודולים אנו נבנה ע”י תכנון מלא מהבסיס ועד לגמר. אנו נלמד חישובים של מידה ומדידה, גודל, פריסה ועוד.

חיות וטבע

בחוג זה הילדים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה, חמלה, הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים להוספת נדבך של המחשה, העשרה והנאה.

תאטרון דרמה

בחוג זה אנו מאפשרים ללמוד בצורה מקצועית, מעמיקה, ומהנה את מקצועות הבמה והתיאטרון. אנו נספר סיפור מעולם ההגדות ונשלב תוך כדי הקריאה אלמנטים שונים מתחום המשחק – הצגת דמות, הצגת קונפליקט, אלתור סצנות, התמודדות עם בעיות שעולות ועוד.

התנסות זאת תורמת לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי, ובמקביל משפרת את יכולות הריכוז, ההקשבה והעבודה בצוות. אנו נביא למסגרת מגוון גדול של תלבושות, תפאורה, אביזרים תאורה וסאונד. 

ספורט ותזונה נכונה

בחוג זה אנחנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף על ידי מגוון סוגים שונים של ספורט אירובי וכח. הילדים יפתחו כושר של סבולת לב ריאה ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. 
במהלך החוג נביא מגוון אביזרים גדול, נערוך טורנירים והפתעות לגיוון וחוויה לילדים.
כמו כן במהלך החוג אנו נלמד את הילדים על תזונה נכונה והימנעות מהעלאה במשקל בצורה עדינה ובריאה.

חוג משתנה 

למערכת התוכנית של חוג זה אנו ישבנו ובנינו קונספט מיוחד של חיבור בין חלק גדול מהחוגים המוצעים לבתי הספר. עמלנו על תוכנית מדהימה המשלבת בצורה מיוחדת את הליבה של כל חוג וחוג עם סדר כרונולוגי מותאם להתקדמות הילדים בשנת הלימודים. אנו נעבוד ונפתח בחוג זה מגוון כישרונות שונים של כל ילד ונדע לאחר מכן לכוון אותו לחוג ולמקצוע המותאם בדיוק עבורו.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד ויחושב על פי כלל הגורמים הרלוונטיים. 
  • אנו ספק מאושר בתוכנית גפ”ן וניתן להשתמש בתקציב הייעודי לכך.
  • מבצעים מיוחדים למוסדות עם 6 קבוצות ויותר.
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות 
  • ניהול התקציב הינו באחריות המוסד בלבד.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון