העשרה ותלן לגיל הרך (מעונות וגנים)

העשרה ותלן לגיל הרך (מעונות וגנים)

במגמה ההולכת ועולה של ההתנהלות הבית ספרית בעולמנו, הצורך הגובר ב”תוכניות למידה נוספות” (תל”ן) רק עולה ועולה.

אנו חיים היום ברצון ומטרה לתת לילדינו את הטוב ביותר ובכך לאפשר להם להתפתח בצורה מקצועית ומהנה עבור העתיד שלהם. אנו מבינים שהאפשרות הטובה ביותר לשם כך היא הכנסה של תכונות או מקצועות מדעיים מעשירים נוספים לתוך המסגרת הלימודית עם אפשרויות בחירה רבות מגוונות, לכך אנו ההורים מקצים לכך תשלום שנתי המיועד עבור תוכניות אלו.

כיום אף החברה והמדינה מכירה בכך ומבינה את הצורך ההכרחי בתוכניות שכאלה ומאפשרת מגוון תקציבי עתק דרך תוכנית גפ”ן למטרה חשובה ונעלה שכזו.

חברתינו הינה חלוצה בתחומה המאפשרת לכל מוסד לבחור מגוון חוגים ענק שינוהל בצורה מליאה תחתינו. הרצון שלנו הוא לאפשר מגוון במקסימום עם התעסקות במינימום. 

אנו מספקים למוסד חוגים שיתאימו להלך הרוח והחזון המוסדי שלו. הצוות שלנו הינו מותאם לפי מגזר ומגדר בהתאמה מליאה לילדים ולצוות על מנת לצור חיבור וכימיה ביניהם.

תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מאפשרים לבחור תוכניות מקוצרות או ארוכות, בהתאם לתקופת הזמן, ניתן לשנות ו/או להחליף חוגים כל מחצית

במהלך הכנת תוכניות החוגים, הושקעו משאבים רבים ומחשבה רבה, תוך הקפדה ושימת לב לפרטים הכי קטנים להנאה והתקדמות.

ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.

צוות המדריכים שלנו הנו צוות מוסמך ומקצועי ביותר בתחומו.

 

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

מאושרים לשימוש בתקציב תוכנית גפ"ן

יום שיא חינם + הנחות מיוחדות.

חברתינו נותנת הטבה מיוחדת של הפקת יום שיא בחינם מתוך מגוון פעילויות שיא לבחירה בשווי של אלפי שקלים לכל הפקה.

* במינימום 8 קבוצות.

חוגים לגיל הרך (מעונות וגנים)

הגיל הרך הוא גיל מיוחד במינו. התמימות של הילדים האופי וההתנהלות המתוקה הם שם דבר בגיל הזה. מאופי הדברים, לגיל הרך צריך להתאים מערכת בפני עצמה שבה כל ההתנהלות עם הילדים והתקשורת איתם בנויה בצורה אחרת. החל מחומרי למידה שונים, יצירות שונות, פעולות שונות והוראות שונות. 

התכנים שלנו מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג עבורם כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם במדויק לגיל הרך.

כמו כן, אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד.

חוג ריתמיקה

בחוג זה אנו נפעיל את הקטנטנים עם מגוון ענק של משחקים שונים בליווי מוזיקה מתאימה וסוחפת. אנו בחוג דואגים לפתח לילדים מגוון תכונות שונות על מנת שיגדלו בצורה בריאה וטובה. אנו נעבוד בין היתר על מוטוריקה עדינה וגסה, פיתוח קורדינציה, שיווי משקל, קשר עין יד ורגל, תנועתיות נכונה ועוד. בחוג זה הילדים ישחררו אנרגיה חיובית ובכך ימשיכו את היום רגועים ונינוחים יותר.

חוג תאטרון דרמה

בחוג זה אנו מאפשרים ללמוד בצורה מקצועית, מעמיקה, ומהנה את מקצועות הבמה והתיאטרון. אנו נספר סיפור מעולם ההגדות ונשלב תוך כדי הקריאה אלמנטים שונים מתחום המשחק – הצגת דמות, הצגת קונפליקט, אלתור סצנות, התמודדות עם בעיות שעולות ועוד.

התנסות זאת תורמת לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי, ובמקביל משפרת את יכולות הריכוז, ההקשבה והעבודה בצוות. אנו נביא למסגרת מגוון גדול של תלבושות, תפאורה, אביזרים תאורה וסאונד.

חוג ספורט ותנועה

בחוג זה אנו נפעיל את הקטנטנים עם מגוון ענק של משחקי ספורט בליווי מוזיקה אנרגטית וסוחפת. אנו בחוג דואגים לפתח לילדים מגוון תכונות שונות על מנת שיגדלו בצורה בריאה וטובה. אנו נפתח את שרירי הליבה של הקטנטנים ונעבוד בין היתר על מוטוריקה עדינה וגסה, פיתוח קורדינציה, שיווי משקל, קשר עין יד ורגל, תנועתיות נכונה ועוד. בחוג זה הילדים ישחררו אנרגיה חיובית ובכך ימשיכו את היום רגועים ונינוחים יותר.

חוג חיות וטבע

בחוג זה הילדים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה חמלה הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים על מנת להוסיף נדבך של המחשה, העשרה והנאה

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד ויחושב על פי כלל הגורמים הרלוונטיים. 
  • אנו ספק מאושר בתוכנית גפ”ן וניתן להשתמש בתקציב הייעודי לכך.
  • מבצעים מיוחדים למוסדות עם 6 קבוצות ויותר.
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות 
  • ניהול התקציב הינו באחריות המוסד בלבד.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון