הפקות, ימי שיא וציוד אירועים

הפקות, ימי שיא וציוד אירועים

בימינו סף הריגושים של אנשים גבוה, וקשה לחדש. זה אתגר להיות מקורי ולמצוא פעילות שתתאים לכולם. חברתינו שמה לה למטרה לתת מענה למגוון רחב של הפקות אירועים וימי שיא תוך הקפדה על כל פרט עד האחרון שבהם. החזון והרצון שלנו הוא לתת מענה למרבית סוגי ימי השיא וההפקות תחת קורת גג אחת וכך לאפשר לכל מוסד חברתי להנות במקסימום.

המטרה במופעים אלה הוא לתת את “ה-הפקט” של היום או הערב בו מתקיים האירוע או הפעילות. אנו מציעים מופעים איכותיים שיביאו את הקסם לכל חגיגה וחוויה ויגרמו לכולם להתגבש, לשמוח ולצחוק יחד. 

האומנים שלנו הינם מקצועיים ביותר ויודעים לתת את הרושם והשואו הנדרש כדי שכל המשתתפים יחוו וידברו רק על המופע המרהיב או ההפעלה המדהימה שהייתה ותמיד עם טעם ותחושה של עוד. 

אנו דואגים לשתף את הקהל במופע על מנת  שיהיה כמה שיותר אינטראקטיבי, מאחד ונוגע בכולם כך שכולם ירגישו חלק בלתי נפרד מהמתרחש.

חברתינו מספקת אירועים והפקות בין היתר בקניונים, מלונות, אירועי וכנסי חברות, בתי אבות, מינהלים קהילתיים, מועדוניות, בתי ספר, אירועי חוץ, בתי רווחה ועוד. 

בנוסף אנו מספקים מגוון גדול של תוספות וציוד לאירועים על מנת שנוכל לשדרג לכם את החוויה כל הזמן.

המופעים והציוד שלנו הם מהחדשים ביותר שיש בשוק עם התחדשות מתמדת בכל זמן. 

אנו מספקים את כל הנדרש להפקת המופע מההקמה ועד לפירוק כדי שאתם תהיו רגועים שאתם בידיים הכי טובות ומקצועיות.

אורך המופעים בממוצע הינם 45 דקות (ניתן להוסיף זמן בתוספת תשלום)

מגוון ענק

מבצעים מיוחדים

טווח מחירים רחב

מותאם לגופים גדולים ורשויות עירוניות

המופעים וההפקות שלנו :

קרנבל משחקי ספורט וחברה

בפעילות זו אנו נביא אל המקום מגוון עצום של משחקים מיוחדים שחלקם משחקי קבוצה וחלקם משחקי יחיד. המשחקים שלנו כוללים בין היתר קליעה למטרה עם אקדחי נרף, שחמט מונופול בגדלים ענקיים, שולחנות טניס, סנוקר, פינג פונג, משחקים אלקטרו מגנטיים, הוקי אוויר, שולחנות כדורגל, משחקי שיווי משקל, משחקי חבלים, פאזלים תלת מימד, משחקי חשיבה, ועוד מגוון עצום. בפעילות זו שיכולה להספיק ליותר מ 200 משתתפים אין אחד שלא ימצא לעצמו לפחות שניים שלושה משחקים מאתגרים מרתקים ומהנים.

ניתן להשכיר את הציוד או חלק ממנו עם אפשרויות הובלה או איסוף עצמי.

מופע קסמים

מופע זה הינו מרתק ביותר. במסגרתו יבוא קוסם עם מגוון קסמים מדהימים ומרתקים. במופע, הקוסם יעלים לכם חפצים, ימצא את הקלף שבחרתם, יוציא יונה מהכובע ושפן מהשרוול יגרום לחפצים לרחף באוויר ועוד. מופע זה יגרום לכולם להיות מוקסמים מופתעים מרוגשים ושמחים. מופע זה אורכו כשעה או יותר ומותאם לכולם.

חוג קסמים

מופע להטוטים

מופע להטוטים מרתק שבו מלהטטים להטוטים מדהימים שכאילו לקוחים מסרט. במסגרת המופע יבוא להטוטן ויעשה מופע מרהיב של טריקים עם מגוון עצום של כלים מיוחדים ומגוונים כדוגמת מלקות פרח, כדורים, סכינים, בקבוקים, חבלים, אש, חד אופן ועוד. בנוסף הלהטוטן יבצע מספר פעלולים אקרובטיים כדוגמת סלטות באוויר, גלגילונים, בעיטות עקרב ועוד. 

אומן חושים

אמן חושים הנו אומן המתמחה בשלל אומנויות מרתקות. זהו ענף במנטליזם שמתרכז בהוואי של הקהל האנושי. באמצעות תכונות מיוחדות הוא יכול ליצור עבורו מגוון אטרקציות, החל ממיצגי זריזות ידיים מרשימים ועד קריאת מחשבות המשתתפים ברגעים השונים

על הבימה יופגנו מספר מיצגי טלפתיה מרשימים, החל מהזמנת מתנדבים מהקהל ויישום תרגילי מחשבה משותפים ועד להתייחסות לקהל כולו כקבוצה אחידה תוך ניהול דיאלוג טלפתי עמה. כל תרגיל או מיצג שייעשה על הבמה יתובל בהומור, במשפטי בידור אשר יגרמו לכולכם לצחוק וליהנות ולא פחות חשוב – בתוצאה סופית מדהימה לכל תרגיל.

הרקדה די גיי

במסגרת הפקה זו תחילה אנו עורכים התאמה והבנה מליאה עם הלקוח להבנת צרכיו. ישנו הבדל גדול בין הרקדה של ילדים לדוגמא בר מצווה או בת מצווה לבין הרקדה של מבוגרים באירוע או בחתונה. אנו מתאימים את המופע שלנו לכל לקוח בצורה מושלמת. אנו נותנים מענה מרקיד, מקפיץ ומשמח לכל לקוח בצורה מליאה עם הפקת עמדת די גיי מרשימה, הגברה, תאורה, קונפטי ושלל אביזרים שונים.  

כמו כן אנו עובדים עם כלל המגזרים כולל המגזר הדתי והחרדי ויודעים להתאים את עצמנו לכולם.

מופע בלונים

מופע הבלונים הגדול ביותר. המופע מתקיים בליווי 7 שירים מקוריים, קסמים, שירים, ועוד. במופע נצור דמויות מיוחדות עם בלונים, וביחד עם הילדים נצא למסע קסום ומצחיק בעולם הבלונים. 

במהלך המופע האומן נכנס לתוך בלון ענק, מספר סיפור עם בלונים, יוצר דמויות מיוחדות ומורכבות במיוחד של בלונים. המופע כולל: הגברה איכותית, תפאורה ענקית וססגונית, וחלוקת בלונים לכל הילדים.

המופע משאיר את הילדים רגועים, מאושרים צוחקים ושמחים.

מופע חיות

מופע תצוגה והסברה של מגוון רחב של בעלי חיים ובכללם מכרסמים, עופות, זוחלים וחיות נדירות  במהלך המופע אנו נשתף את הקהל עם משחקי אתגר ואומץ, ניחושים וחוויות.

המופע מרתק ומותאם לכל הגילאים ומשולב עם מוזיקה מתאימה, הגברה תאורה הנחייה וכל מה שנדרש.

אנו מקפידים על  שת”פ בין המפעיל לקהל עם המון אנרגיה

פינת ליטוף

פינת חי מגודרת מותאמת למזג האוויר ולתנאים. במקום פתוח או סגור. אנו מביאים את כל הציוד הנדרש הכולל, גזיבו, גידור, מדריכים, שילוט, ספסלים, סלסלות ועוד.

גודל מינימלי 8×8 מטר או יותר 

בפינת הליטוף שלנו יהיו ארנבים, שרקנים, תרנגולות, שלווים אפרוחים, נחשים, יונים, תוכים, אוגרים, זוחלים ועוד.

ניתן להזמין מספר פינות חי על להתאים למספר רב של משתתפים.

ציוד ותוספות מיוחדות לכל אירוע :

על מנת להעניק ולתת את הטוב ביותר חברתינו מאפשרת לכל לקוח להוסיף לאירוע  או ההפקה שביצע מגוון רחב של ציוד ומכונות, פתרונות שטח וחשמל, אחסון, הצללה ועוד. אנו מאפשרים לכל לקוח אפשרות בחירה מ2  חבילות גם אם לא רכש מאיתנו הפקת מופע או יום שיא.

חבילה מס' 1.

חבילה זו כוללת הובלה ופירוק של הציוד המוזמן עם מלאי זמין של חומרים נדרשים. בשטח המקום אנו נרכיב את הציוד ונתפעל אותו עם איש/אנשי צוות מקצועיים בהתאם לדרישות המקום. אנו מקפידים ביותר כל כללי הזהירות הנדרשים.

חבילה מס' 2.

השכרה של הציוד עם אפשרות הרכבת חבילה הכוללת מספר אפשרויות שונות מהמלאי הקיים. מתן הסבר לתפעול יינתן בזמן האיסוף. (האחריות על הציוד הינה על הלקוח)

הציוד שלנו:

מכונות פופקורן

מכונות סוכר

מכונות רולר נקניקיות

מכונות אידוי נקניקיות

מכונות וופל בלגי פשפיש

מכונת וופל בלגי מקלות

מכונות קרפ צרפתי

מכונות תירס חם

מכונות צ'יפסרים

פלטת פלנצ'ה

פלטות חימום

פלטות שבת

מסחטה תפוזים

קולרים לשתייה קרה

מיחם לשתייה חמה

מפלי שוקולד 5 / 3 קומות

פתרונות חשמל

פתרונות מיזוג

עמדות מולטימדיה

שולחנות מתקפלים

ספסלים מתקפלים

פתרונות הצללה וקמפינג

מחצלות לשטח

גנרטורים מושתקים

גנרטורים תעשייתיים

מצנני אוויר

צלם מגנטים

מפעים

מרגש

מצחיק

מאחד

מקסים

מבצעים מיוחדים ללקוחות נבחרים

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד המזמין ויחושב על פי כלל הגורמים הרלוונטיים. 
  • מבצעים מיוחדים למוסדות גדולים
  • מבצעים למזמינים 2 מופעים ומעלה
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות
  • זמן ההפעלות וההפקות הינם 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון