חוגים במימון הורים

חוגים במימון הורים

לחברתנו חזון להכניס את חוגי המתנ”ס לתוך כותלי בית הספר. מטרתנו באפשרות זו היא לאפשר להורים ולילדים יום לימודים ארוך יותר מהקיים עם חוגים ברמה הגבוהה ביותר ובכך לייתר את הצורך ביציאה לחוגים במתנ”סים אחה”צ ואילך תוך הוזלה משמעותית מהם.

אנו מקימים פלטפורמה ייחודית של חוגים בהתאמה לכל מוסד בהתאם לדרישות ההנהלה ולחזון הבית ספרי. 

בבניית המערכת אנו מתמקדים בין היתר בגילאי המשתתפים, כמות המשתתפים ומסוגלותם, הזמן הקיים, הימים הרצויים ועוד 

חברתינו דוגלת בהשתתפות כלל הילדים בשאיפה ליצור הוואי נעים ללא קנאה שנאה ותחרות לכך אנו מגלים התחשבות במצב הסוציואקונומי ואנו מעניקים סבסוד רחב ואף ללא תשלום כלל, לפי קרטריונים מסוימים או לפי בקשת מנהל המקום. 

אנו בחברה מתחייבים באופן כמעט מוחלט להוריד מההנהלה ומהצוות את כל כאב הראש בארגון מערכת החוגים. לכך אנו מתעסקים בכל נושאי השיווק, הרישום, הגבייה, המענה להורים, סדר בכיתות, וסידור המערכת, ללא שום צורך בעזרת המקום.

אנו מתפעלים מערכת אינטרנטית נוחה עם ממשק מתקדם ונוח, לקבלת מידע על כל חוג, לרישום ושיבוץ, בחירת החוג, ותשלום עם פריסת תשלומים נוחה וקבלה במייל. כמו כן ניתן להתעדכן באתר אודות זמני החוגים ומיקומם. 

בנוסף אנו מנהלים מערכת לניהול משוב של הורים על מנת לייעל את מערכת החוגים ולהתאימה במדויק בהתאם לצרכיהם.

יום ארוך

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

חוגים מדהימים אצלכם בבי"ס במקום במתנ"ס.

הטבה מיוחדת

חברתינו נותנת הטבה מיוחדות של הפקת יום שיא בחינם מתוך מגוון פעילויות שיא לבחירה בשווי של אלפי שקלים לכל הפקה.

* במינימום 8 קבוצות.

החוגים שלנו

חוג אלקטרוניקה

חוג אלקטרוניקה

קדמת הטכנולוגיה של העת האחרונה, מעצבת את עולמנו כעולם של טכנולוגיה והייטק. במסגרת החוג ילמד כל תלמיד על 30 רכיבים ומושגים באלקטרוניקה, שימוש בציוד מדידה ואיתור תקלות, קריאת סכמות חשמליות ועוד. במסגרת הלימוד והניסוי יבנה כל תלמיד פרויקטים חדשניים וירכוש ידע נרחב בחשמל והאלקטרוניקה

מחיר: 180X9

חוג נגרות

חוג הנגרות מעניק לילדים מושגי יסוד בעבודה מעץ בשילוב דמיון ויצירתיות. תוך כדי דגש על ההתפתחות היכולת המוטורית. וכל זה באווירה פתוחה וחברית ומתוך שמחת יצירה. העבודה בנגרות מקנה יכולת לסבלנות, התמדה, דיוק, חוש אסטטי, יצירתיות ותפיסה תלת-ממדית. בחוג לומדים על עץ כחומר גלם, לומדים טכניקות שונות של עיבוד: ניסור, שיוף, וקידוח. נשתמש בטכניקות שונות של חיבורים בעץ – מסמרים, ברגים ודיבל עץ. במהלך הסדנא מייצרים מספר יצירות ברמת קושי הדרגתית ונעבוד בעצים רכים – אורן ואשוחית ובלבידים.

מחיר: 180X9
חוג נגרות

חוג תלת מימד

בחוג זה אנו נפתח את כוח החשיבה, הדמיון והיצירתיות ונעבוד על מוטוריקה עדינה בשילוב קשר עין יד. במהלך החוג אנו ניצור מודולים מדהימים תוך שימוש בקדמת הטכנולוגיה – עט מדפסת תלת מימד בשילוב מוצרים כדוגמת נורות, פנסים, גלגלים, כלים מיוחדים ועוד. 

את המודולים אנו נבנה ע”י תכנון מלא מהבסיס ועד לגמר. אנו נלמד חישובים של מידה ומדידה, גודל, פריסה ועוד.

מחיר: 175X9

חוג תכשיטנות

בחוג זה אנו נצור עם הילדים תכשיטים מסוגים שונים כדוגמת צמידי יד ורגל, שרשראות, עגילים ועוד. את התכשיטים אנו בונים מחומרי גלם מיוחדים ומגווני וניתן לצור כל תכשיט עם צורות שונות עם שם הילד, תליונים שונים, סוגי חריזות ועוד. אנו רוצים לתת לילדים לבטא את עצמם בצורה ייחודית לכל אחד עם הכוונה מלמעלה. פעילות זו מפתחת את המוטוריקה העדינה את קשר עין יד, היצירתיות והמחשבה.

מחיר: 180X9

חוג חלל ותעופה

פעילות ייחודית בה אנו פותחים צוהר לעולם התעופה מראשיתו בזמן המצאת המטוס ועד ימינו אנו. בפעילות זו אנו נלמד את הכח הפיזיקלי המדהים של עולם התעופה, נלמד על תעופת המטוסים מסוקים חלליות לוויינים, כיצד הם עפים מה ההבדלים ביניהם ומה הייחודיות של כל כלי טייס. מטרת הפעילות היא לחבר את הילדים לעולם התעופה ולהקנות להם ידע רחב בתחום. הפעילויות מלוות בסרטונים הממחישים את הכוחות הפיזיקליים שפועלים על כלי הטייס ומעניקים רובד נוסף של ידע והנאה. במהלך החוג אנו ניצור כליי טייס מיוחדים מחומרים עמידים כדוגמת עץ דפרון פוליגל וכדו’, ונתנסה בהטסתם.

מחיר: 180X9

חוג ציור

צייר הוא אמן. במשך הדורות הציירים המוכשרים והטובים זכו להכרה בינלאומית ומכירה של יצירותיהם במיליוני דולרים. הסיבה לכך כי את המיוחדות-אומנות של הצייר אי אפשר לקחת. אם זה האמנות באופי המחשבתי של היצירה, ערבוב הצבעים וההגעה לגוון המושלם, המשיכות של המכחול ועוד. אצלנו בחוג הילדים לומדים איך לערבב צבעים וההגעה לגוון הרצוי, איך משתמשים במכחול וההבחנה בין מכחול עבה לדק. ההבדלים בין סוגי הצבעים, צבעי שמן ומים צבעי פחם וגועש ועוד. הילדים בחוג מקבלים ערכות  של קנבס, מכחולים וצבעים וכל מה שנדרש. הם לומדים לצייר ולהביע את עצמם בצורה ייחודית לכל אחד עם פיתוח של הדמיון בצורה מודרכת ופשוט להיות אמן.

מחיר: 180X9

חוג אומנות

בחוג זה הילדים יתכננו, יציירו, ירשמו, ייצבעו ייפסלו, ייארגו, יתפרו ובעיקר ייהנו. אנו נלמד ונתנסה במגוון חומרים שונים של סוגי האומנות השונים. אנו נתנסה בין היתר בצבעי שמן, מכחולים בדי קנבס,  גבס, רשת תיל, חימר, בדיל, כלי תפירה ועוד. בחוג אנו נפתח את הדמיון, את הביטוי העצמי, המוטוריקה העדינה והחיבור לחלומו של כל ילד.

מחיר: 180X9

חוג קסמים

קסם! אין דבר יותר מרתק לראות קוסם עושה קסם זה משלהב את הדמיון את הרצון לחקור “איך הוא עשה את זה” ונותן תחושה של כל יכול והכל אפשרי. הקוסמים מעלימים חפצים קיימים, ממציאים חפצים יש מאין, קוראים לכם את המחשבות משחקים בקלפים בצורה מעוררת השתהות ועוד. אצלנו בחוג הילדים לומדים את האומנויות שיש בקסם. הם לומדים זריזות ידיים להכניס חפצים לקופסאות סגורות להעלים ולהמציא חפצים ועוד. אנו נראה לילדים סרטונים של קסמים מופלאים מרחבי העולם נסביר כיצד אותו ונראה דוגמא חיה. לאחר מכן הילדים יקבלו הבייתה את הקלפים או את החפצים האחרים ויוכלו לעשות איתם את הקסם בבית. החוג יפתח לילדכם מיומנויות וזריזות ידיים, ויעניק לילד תחושה של ביטחון.

מחיר: 180X9
חוג קסמים
חוג קרמיקה

חוג קרמיקה

חוג קרמיקה הוא ההזדמנות לתת דרור לייצר האמנות, לפתח את הדמיון בצורה המופרעת ביותר ולהטמיע אותו בצורה מודרכת ביצירת היצירה. בחוג זה אנו נגלה את האמן שיש בילד. אנו משתמשים בכלים מיוחדים לקרמיקה כדוגמת תנור, מלחציים, מכחולים, ושולחנות מיוחדים. החומרים בהם אנו משתמשים הם חימר צבע וכדו’. חוג זה תורם רבות לשחרור מתחים של הילד להפגת לחצים להשראה של תחושת רוגע וסבלנות לסביבה.

מחיר: 200X9

חוג מדע ויצירה

חוג מדע ויצירה כשמו כן הוא אנו נלמד את המדע והפיזיקה באמצעות יצירות שונות ניסויים חברתיים ולמידה מחכימה. במסגרת החוג אנו נלמד על כוחות פיזיקליים כדוגמת כח המשיכה-כבידה וההבדל בין כדור הארץ לבין החלל. אנו נלמד על כוחות הטבע כדוגמת מהירות האור, התפרצויות הר הגעש, סופות הוריקן, תעופה ועוד. אנו נלמד על כוחות טבע מיוחדים הגלומים בתוצרים  ששינו את חיינו כדוגמת המנורה, פריסקופ, הטלפון, המטוס ועוד. בזמן הפעילות אנו תחילה נצפה בסרטון הממחיש את הענין הנלמד וההסבר המדעי מאחוריו. לאחר מכן אנו ניצור יצירה או נערוך ניסוי חברתי. היצירות והניסויים אף הם קשורים לאותו הנושא, אם זה כדוגמת יצירת דמוי פריסקופ בשילוב מראות פנימיות ואם בניסוי מרהיב של התהוות התפרצות הר געש.

מחיר: 180X9
חוג מדע ויצירה

חוג בלונים

בחוג זה ילמדו הילדים את אמנות קיפול הבלונים. אנו נלמד את צורות הקשירה המיוחדות לבלונים את היכולת להמציא צורה לפי הדמיון, את שיטת הניפוח והקשירה ועוד. במסגרת החוג הילדים יוצרים צורות מעניינות ומורכבות לפי בחירה אישית וקבוצתית. פעילות זו מפתחת את המוטוריקה העדינה והגסה ועוד.

מחיר: 180X9

חוג בישול ואפיה

החלום של כל אמא שהילד או הילדה שלה יהיו איתה במטבח. בין אם להובי ופנאי בין אם לזמן איכות או אפילו לעזרה של ממש להכנת סוגים שונים של אוכל בזמנים הנצרכים. אצלנו בחוג הילד לומד לאהוב את המטבח בכללותו, לאהוב את ההכנה של האוכל את כלי הבישול והחיתוך וכל היתר. הילד לומד להכיר ולאהוב טעמים חדשים לחבר בין חומרים שונים לאלתר מתכונים ולהיות שף. בחוג אנו מכינים מגוון של מאכלים ועוגות החל מסיגרים פסטלים ממולאים ספגטי קציצות ועד לעוגות חלות מאפים ומתוקים ועוד.

מחיר: 190X9
חוג בישול ואפיה

חוג איפור

איזה כיף לילדות חוג שכזה. כל ילדה חולמת עליו ורוצה לדעת כיצד לאפר על הצד הטוב ביותר. בחוג זה אנו נלמד את יסודות הבסיס של איפור הפנים. אנו נלמד להתאים ולשלב צבעים, לגוון בסגנונותף לאפר ב”סתם יום” או אירוע ועוד. אנו נכיר את החברות השונות של האיפור נלמד להכיר ולהבין במחירים השונים ופשוט יהיה כיף.

מחיר: 170X9

חוג צילום

המצלמה כיום בהתפתחות הפלאפונים החכמים תופסת חלק חשוב ומרכזי מאוד בחיינו. אם זה תמונות משפחתיות בטיולים או באירועים ואם זה לאפליקציות החברתיות כמו אינסטגרם פייסבוק ועוד. אצלנו בחוג הילד לומד קודם כל על ההבדלים בין המצלמות מהו מגה פיקסל מה ההבדל בעדשות-זום. אנו משתמשים בחוג במגוון מצלמות צילום איכותיות ויקרות מאוד עם סטנדים חצובות עדשות מתחלפות ועוד. הילדים לומדים לצלם בצורה מושלמת עם טכניקות של צלם מקצועי, להבין את ניגודי אור וצל, צורות עמידה “פוזות” מול מצלמה, להביע אומנות בדרך אישית של כל אחד ואחד, וכמובן הדפסת התמונות של הצילום המקצועי של הילד

מחיר: 170X9
חוג צילום

חוג מבוכים ודרקונים

האם כשצפית בסרט או קראת ספר רצית להיכנס אל תוך הסיפור?
להטיל קסמים לצד גאנדלף “משר הטבעות”?
להניף חרב לצדם של ארתור ואבירי השולחן העגול?
כעת אתה יכול לצעוד בתוך הסיפור שלך! בחר לך דמות, הצטרף לחבורת ההרפתקנים, ותן לשליט המבוך להוביל אותך לתוך מחוזות עולם הדימיון… ב”מבוכים ודרקונים” אתה הוא הגיבור!החוגים פועלים בקבוצות קטנות ובחלוקה על פי קבוצות גיל, ומיועדים לילדי בית הספר היסודי וחטיבת הביניים. במהלך החוג נלמד מהם משחקי תפקידים באופן כללי ואת חוקי המשחק “מבוכים ודרקונים” באופן פרטני. תוך כדי התנסות במשחק נפתח מיומנויות חברתיות של שיתוף פעולה וכישורי מנהיגות, נשפר את יכולות קשב והריכוז ונרחיב את אופקי הדמיון.

מחיר: 165X9

חוג מוזיקה

האמת שאין אחד בעולם שאין לו זיקה כזו או אחרת למוזיקה, היא נוגעת לכל אחד בנימים העדינים של הנפש מי יותר ומי פחות. אנו מוצאים את עצמנו בהמון מצבים כאלה ואחרים שומעים מוזיקה ונהנים מאוד. נתחיל בישיבה במסעדה בקניות בבילויים באירועים בספורט וכמובן בבית בזמננו החופשי. אנו  בחוג שלנו לומדים לנגן מוזיקה על גיטרה נלמד להכיר את מבנה הכלי ולנגן אקורדים ותווים. אנו נבין כיצד כל כלי נגינה דומה לכלים אחרים ומה הייחודיות בכלי שלנו. אנו עובדים על פיתוח השמיעה המוזיקלית על קורדינציה בידיים על מקצב וניגון סולו. אנו נלמד להכיר את סוגי הז’אנרים ונלמד לנגן את חלקם. החוג שלנו מיועד לילדים שאוהבים מוזיקה ורוצים ללמוד אותה 
הערה חשובה : בתחילת שנת החוגים נדרש לקנות גיטרה. יש אפשרות לקנייה מסובסדת

מחיר: 165X9
חוג מוזיקה
חוג שחמט

חוג שחמט

שחמט הוא אינטליגנציה. לאורך שנים רבות השחמט היה כלי מפתח לפיתוח היכולות השכליות. כבר לפני מאות שנים אנשי המדע והפסיכולוגיה היו משתמשים עם השחמט ככלי לפיתוח המחשבה והזיכרון, בתכנון נכון של העתיד ובראייה מה צופן העומד ממולך. אצלנו בחוג אנו נכיר את משחק השחמט על בוריו, נלמד מהלכים מתוחכמים נדע לבלבל את היריב נפתח את היכולת השכלית המחשבה והזיכרון.

מחיר: 170X9

חוג קפוארה

קפוארה היא אמנות לחימה ברזילאית המורכבת מיסודות של ריקודיים, אקרובטיקה, ומוזיקה. האמנות מתייחדת  במהלכים מהירים המורכבים במינוף הגוף במגוון רחב של בעיטות, קפיצות, גלגולים, וטכניקות מיוחדות. הקפוארה משלבת בתוכה את לימוד ההגנה עצמית, אקרובאטיקה וספורט אנרגטי בריאותי לצלילי מוזיקה  ברזילאית ומקצבים אפריקאים. בחוג הילד מפתח את כושר הריכוז, הוא לומד את אמנות המוזיקה ואמנות הגוף. זו באה לידי ביטוי ביכולת ריקוד ולחימה. הקפוארה מאמנת את הילד לדרגות אלתור גבוה , התמצאות במרחב, יכולת חיזוי ותגובה מהירה. היא מפתחת תאום מוטורי, מחזקת ובונה את כל שרירי הגוף, יציבות ושיווי משקל. מעל לכל אלה תורמת הקפוארה לתחושת הביטחון העצמי ולדרכי התמודדות עם מצבי לחץ של הילד.

מחיר: 150X9
חוג קפוארה

חוג התעמלות קרקע

חוג התעמלות קרקע בנוי מיסודות של ריקודיים, אקרובטיקה, ומוזיקה. האמנות מתייחדת במהלכים מהירים המורכבים במינוף הגוף במגוון רחב של קפיצות, גלגולים, וטכניקות מיוחדות.  בחוג הילד מפתח את כושר הריכוז, לומד את אמנות המוזיקה ואמנות הגוף, יכולת חיזוי ותגובה מהירה ומתפתח תאום מוטורי. בנוסף אנו עובדים על כל שרירי הגוף, יציבות ושיווי משקל. מעל לכל אלה החוג תורם לתחושת הביטחון העצמי ולדרכי התמודדות עם מצבי לחץ של הילד

מחיר: 150X9

חוג ריקוד וזומבה

הזומבה, שמגיעה במקור מקולומביה, היא שיטת אימון ייחודית המתבססת על ריקוד קצבי. היא כוללת תנועות ריקוד המושפעות מהריקודים הלטיניים, מהריקודים המרביים וגם המזרחיים והיא נחשבת לאימון אירובי אינטנסיבי מאד. 

בשיעורי הזומבה, נכון להיום, משתתפים מיליוני אנשים, שגילו את היתרונות הרבים מאד בשיטת האימון הייחודית הזו. הקצב המטורף שהיא מציעה, מוסיקת הרקע הנהדרת והמגוונת וגם המורים האנרגטיים והמקצועיים שמעבירים את השיעור, הופכים את הספורט, מעבר להזדמנות לשפר סיבולת לב ריאה, לחזק שרירים, לעצב אותם תוך כדי אימון, מפתחים גם את הקואורדינציה, לומדים תנועות ריקוד חדשות וכיצד להתאים אותן אל המוסיקה המושמעת ברקע.

מחיר: 160X9

חוג ספורט אתגרי

בחוג זה אנחנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף על ידי מגוון סוגים שונים של ספורט אירובי וכח. הילדים יפתחו כושר של סבולת לב ריאה ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. 

כמו כן במהלך החוג אנו נלמד את הילדים על תזונה נכונה והימנעות מהעלאה במשקל בצורה עדינה ובריאה.

מחיר: 150X9

חוג כדורגל

כדורגל זהו נושא שהילדים פשוט אוהבים. הילדים אוהבים לפטפט אודותיו, להראות את כשוריהם ואת היכולת הטכנית הנמצאת אצל כל אחד וגם לנסות להגשים את החלום המתוק להיות שחקן כדורגל מוכשר. התחרות שיש במשחק  הפכה אותו לשם דבר בעולם הספורט ובעולם בכלל. בחוג אנו נלמד את כל טכניקות המשחק, צורת הבעיטה, האחיזה הנכונה בכדור, הריצה יחד עם הכדור, הדריבלים המושלמים, הרמה של קרנות, ואפילו איך לעמוד נכון בשער. הלמידה נעשית באמצעות מכשור מיוחד כדוגמת קונוסים מוטות מיוחדים רשתות כמות כדורים גדולה, והדגמה של שיטות משחק שונות ועוד. אז אם לילד יש חלום להיות לשחקן כדורגל בעתיד כאן ההתחלה בואו להגשים חלום

מחיר: 150X9
חוג כדורגל
חוג כדורסל

חוג כדורסל

כדורסל זהו נושא שהילדים פשוט אוהבים. הילדים אוהבים לפטפט אודותיו, להראות את כשוריהם ואת היכולת הטכנית הנמצאת אצל כל אחד וגם לנסות להגשים את החלום המתוק להיות שחקן כדורסל מוכשר. התחרות שיש במשחק  הפכה אותו לשם דבר בעולם הספורט ובעולם בכלל. בחוג אנו נלמד את כל טכניקות המשחק, הכדרור, האחיזה הנכונה בכדור, הריצה יחד עם הכדור, אייך לעבור את השחקן היריב, זריקה נכונה לסל קו עונשין וקו שלושה. הלמידה נעשית באמצעות מכשור מיוחד כדוגמת סלים ורשתות כמות כדורים גדולה, והדגמה של שיטות משחק שונות ועוד. אז אם לילד יש חלום להיות לשחקן כדורסל בעתיד, כאן ההתחלה בואו להגשים חלום

מחיר: 145X9

חוג אומנויות לחימה

בחוג זה אנו נלמד את אומנות ההגנה עצמית. אנו נלמד מגוון שיטות ופעולות שיעזור לנו להתגונן מכל תוקף אפשרי. במסגרת החוג אנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף עם ספורט אירובי וספורט כח. הילדים יעבדו על סבולת לב ריאה עם כושר שיא ויפתחו ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. כמו כן אנו נלמד את הילדים על תזונה נכונה והימנעות מהעלאה במשקל. בחוג זה אנו נלמד את הילדים להבין שהכלים שרכשו הינם רק להגנה במקרי חירום ואנו חייבים להתנהג כלפיי האחרים ברגישות ועדינות ולא באלימות ופזיזות.

מחיר: 160X9

חוג קרקס וגאנגלינג

בחוג זה הילדים ילמדו להיות קרקסנים. הם יתחילו בהכרת המושגים של עולם הקרקס מהו התחום ולמה הוא משמש. אנו נכיר הכלים שמשמשים אותם ונלמד כיצד מפעילים כל כלי. בחוג זה אנו נלמד לעבוד עם ציוד רחב ומגוון ביותר כדוגמת רוי פוי, חישוקים, מקלות פרח, רולה בולה, דיאבלו חוף, מטפחות, צלחות על מקל ועוד.  אנו בחוג זה אנו נעבוד ונתפח את אומנות הבמה, שיווי משקל, קורדינציה, קשר עין יד ועוד.

מחיר: 170X9

חוג חיות וטבע

בחוג זה הילדים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה חמלה הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים על מנת להוסיף נדבך של המחשה, העשרה והנאה

מחיר: 150X9
חוג כלבים

חוג אילוף כלבים

בחוג כלבים, אנו נחשפים לעולם החי והטבע עם בעל החיים הנאמן והקשור ביותר לאדם – הכלב. אנו נפתח את אהבת הילדים לכלבים ובע”ח בכלל. אנו נמגר פחדים גלויים וסמויים שקיימים אצל חלק מהילדים מהכלבים. אנו נלמד להכיר את עולם הכלבים הכולל תקשורת נכונה ושפה “כלבית”. נבין כיצד הכלבים “מדברים” איתנו דרך הכרת שפת הגוף שלהם. נלמד כיצד לאלף את הכלבים לפקודות משמעת: שב, ארצה, בוא אליי, הישאר במקום ועוד. נלמד את הכלבים טריקים כמו תן יד, גלגול, לדבר ועוד. נלמד על התזונה של הכלב הטיפוח שלו ועוד.

מחיר: 170X9

תאטרון

בחוג זה הילדים נכנסים לעולם של הצגה ודמיון. במסגרת החוג אנו נכנס לעולם של סיפורי אגדות או נטוס למדינות או קסומות בליווי תחפושות, משחקים מוזיקה ושלל אביזרים.

מחיר: 160X9

יוגה

יוגה לילדים, חיבור לנשימה ולגוף דרך חיבור , הקשבה, שיתוף פעולה ,חקירה ומשחק ומלא כיף. 
מקרב את הילדים לתשומת לב אל עצמם ואל הסביבה.

מחיר: 160X9

רובוטיקה

נכנס אל תוך עולם הרובוטים ובו נלמד להרכיב רובוט מהבסיס, צורת וסוגי טכנולוגיות, שפות תכנות, סייבר, סוגי חיישנים, התאמת מבנה הרובוט, הגדרת מטרות הרובוט, יצירת מסלולים, יצירת אופי התנהגות בשימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית ועוד.

מחיר: 210X9
חוג רובוטיקה

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • מחירי החוגים הם לפי חודש לכל ילד
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • לא ניתן להירשם לחוג אם הוא איננו רשום כמתקיים בבית הספר המבוקש
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון