חוגים לגיל השלישי

חוגים לגיל השלישי

 

מערכת חוגים זו הינה מערכת חוגים המותאמת במיוחד לגיל השלישי בהתאמה מליאה. חברתינו פועלת בהכנסת מערכות חוגים אלו לתוך מסגרות השהייה והפנאי של הגיל השלישי.

החזון שלנו הוא להוסיף נדבך של פנאי, שחרור והנאה עם שילוב מגוון גדול של מיומנויות אישיות. אנו נתמקד בנושאי ספורטיביות פיזית בריאותית בשלל חוגים, התקדמות מוטורית ועוד, תוך שילובם בפנאי והנאה.

בתוכניות החוגים וההפעלות הושקעה מחשבה רבה. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא התקדמות וההצלחה בשילוב ההנאה של המשתתף.

 תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מספקים כמעט כל חוג שקיים בעולם החוגים בהצלחה רבה ביותר.

אנו מקימים פלטפורמה ייחודית של חוגים בהתאמה לכל מוסד בהתאם לדרישות המוסדיות עם אפשריות רכישה כיחיד או כקבוצה.

בבניית המערכת אנו מתמקדים בין היתר בגילאי המשתתפים, כמות המשתתפים ומסוגלותם, הזמן הקיים, הימים הרצויים ועוד 

אנו בחברה מתחייבים באופן כמעט מוחלט להוריד מההנהלה ומהצוות את כל כאב הראש בארגון מערכת החוגים. לכך אנו מתעסקים בכל נושאי השיווק, הרישום, הגבייה, המענה להורים, סדר בכיתות, וסידור המערכת, ללא שום צורך בעזרת המקום.

אנו מתפעלים מערכת אינטרנטית נוחה עם ממשק מתקדם ונוח, לקבלת מידע על כל חוג, לרישום ושיבוץ, בחירת החוג, ותשלום עם פריסת תשלומים נוחה וקבלה במייל. כמו כן ניתן להתעדכן באתר אודות זמני החוגים ומיקומם. 

חברתינו מספקת את כלל הציוד והאביזרים הנדרשים לצורך הפעלת החוג למעט את המיקום בו הוא מתבצע. אנו עובדים בדרך כלל עם בתי אבות, קאנטרי קלאב, מועדוניות, בתי רווחה ועוד.

צוות המדריכים שלנו הנו צוות מוסמך ומקצועי ביותר בתחומו

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

יום שיא חינם + הנחות מיוחדות.

חברתינו נותנת הטבה מיוחדת של הפקת יום שיא בחינם מתוך מגוון פעילויות שיא לבחירה בשווי של אלפי שקלים לכל הפקה.

* במינימום 8 קבוצות.

החוגים שלנו

חוג אלקטרוניקה

אלקטרוניקה

קדמת הטכנולוגיה של העת האחרונה, מעצבת את עולמנו כעולם של טכנולוגיה והייטק.במסגרת החוג נלמד על 30רכיבים ומושגים באלקטרוניקה, שימוש בציוד מדידה ואיתור תקלות, קריאת סכמות חשמליות ועוד. במסגרת הלימוד והניסוי יבנה כל תלמיד פרויקטים חדשניים וירכוש ידע נרחב בחשמל והאלקטרוניקה

נגרות

חוג הנגרות מעניק מושגי יסוד בעבודה מעץ בשילוב דמיון ויצירתיות. תוך כדי דגש על ההתפתחות היכולת המוטורית. העבודה בנגרות  מקנה יכולת לסבלנות, התמדה, דיוק, חוש אסטטי, יצירתיות ותפיסה תלת-ממדית. בחוג לומדים על עץ כחומר גלם, לומדים טכניקות שונות של עיבוד: ניסור, שיוף, וקידוח. נשתמש בטכניקות שונות של חיבורים בעץ – מסמרים, ברגים ודיבל עץ. במהלך הסדנא מייצרים מספר יצירות ברמת קושי הדרגתית ונעבוד בעצים רכים – אורן ואשוחית ובלבידים.

חוג נגרות

חוג תלת מימד

בחוג זה אנו נפתח את כוח החשיבה, הדמיון והיצירתיות ונעבוד על מוטוריקה עדינה בשילוב קשר עין יד. במהלך החוג אנו ניצור מודולים מדהימים תוך שימוש בקדמת הטכנולוגיה – עט מדפסת תלת מימד בשילוב מוצרים כדוגמת נורות, פנסים, גלגלים, כלים מיוחדים ועוד. 

את המודולים אנו נבנה ע”י תכנון מלא מהבסיס ועד לגמר. אנו נלמד חישובים של מידה ומדידה, גודל, פריסה ועוד.

חוג תכשיטנות

בחוג זה אנו נצור תכשיטים מסוגים שונים כדוגמת צמידי יד ורגל, שרשראות, עגילים ועוד. את התכשיטים אנו בונים מחומרי גלם מיוחדים ומגווני וניתן לצור כל תכשיט עם צורות שונות עם שמות, תליונים שונים, סוגי חריזות ועוד. אנו רוצים לתת למבוגרים לבטא את עצמם בצורה ייחודית לכל אחד עם הכוונה מלמעלה. פעילות זו מפתחת את המוטוריקה העדינה את קשר עין יד, היצירתיות והמחשבה.

חוג מוזיקה

חוג מוזיקה

האמת שאין אחד בעולם שאין לו זיקה כזו או אחרת למוזיקה, היא נוגעת לכל אחד בנימים העדינים של הנפש מי יותר ומי פחות. אנו מוצאים את עצמנו בהמון מצבים כאלה ואחרים שומעים מוזיקה ונהנים מאוד. נתחיל בישיבה במסעדה בקניות בבילויים באירועים בספורט וכמובן בבית בזמננו החופשי. אנו  בחוג שלנו לומדים לנגן מוזיקה על גיטרה נלמד להכיר את מבנה הכלי ולנגן אקורדים ותווים. אנו נבין כיצד כל כלי נגינה דומה לכלים אחרים ומה הייחודיות בכלי שלנו. אנו עובדים על פיתוח השמיעה המוזיקלית על קורדינציה בידיים על מקצב וניגון סולו. אנו נלמד להכיר את סוגי הז’אנרים ונלמד לנגן את חלקם. החוג שלנו מיועד לאנשים שאוהבים מוזיקה ורוצים ללמוד אותה

חוג שחמט

שחמט הוא אינטליגנציה. לאורך שנים רבות השחמט היה כלי מפתח לפיתוח היכולות השכליות. כבר לפני מאות שנים אנשי המדע והפסיכולוגיה היו משתמשים עם השחמט ככלי לפיתוח המחשבה והזיכרון, בתכנון נכון של העתיד ובראייה מה צופן העומד ממולך. אצלנו בחוג אנו נכיר את משחק השחמט על בוריו, נלמד מהלכים מתוחכמים נדע לבלבל את היריב נפתח את היכולת השכלית המחשבה והזיכרון.

חוג שחמט

חוג ציור

צייר הוא אמן. במשך הדורות הציירים המוכשרים והטובים זכו להכרה בינלאומית ומכירה של יצירותיהם במיליוני דולרים. הסיבה לכך כי את המיוחדות-אומנות של הצייר אי אפשר לקחת. אם זה האמנות באופי המחשבתי של היצירה, ערבוב הצבעים וההגעה לגוון המושלם, המשיכות של המכחול ועוד. אצלנו בחוג אנו לומדים איך לערבב צבעים וההגעה לגוון הרצוי, איך משתמשים במכחול וההבחנה בין מכחול עבה לדק. ההבדלים בין סוגי הצבעים, צבעי שמן ומים צבעי פחם וגועש ועוד.

חוג חיות וטבע

בחוג זה המבורים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה חמלה הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים על מנת להוסיף נדבך של המחשה, העשרה והנאה.

חוג ריקוד וזומבה

הזומבה, שמגיעה במקור מקולומביה, היא שיטת אימון ייחודית המתבססת על ריקוד קצבי. היא כוללת תנועות ריקוד המושפעות מהריקודים הלטיניים, מהריקודים המרביים וגם המזרחיים והיא נחשבת לאימון אירובי אינטנסיבי מאד. 

בשיעורי הזומבה, נכון להיום, משתתפים מיליוני אנשים, שגילו את היתרונות הרבים מאד בשיטת האימון הייחודית הזו. הקצב המטורף שהיא מציעה, מוסיקת הרקע הנהדרת והמגוונת וגם המורים האנרגטיים והמקצועיים שמעבירים את השיעור, הופכים את הספורט, מעבר להזדמנות לשפר סיבולת לב ריאה, לחזק שרירים, לעצב אותם תוך כדי אימון, מפתחים גם את הקואורדינציה, לומדים תנועות ריקוד חדשות וכיצד להתאים אותן אל המוסיקה המושמעת ברקע.

חוג ספורט

בחוג זה אנחנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף עם ספורט אירובי וספורט כח. המתאמנים יעבדו על סבולת לב ריאה עם כושר שיא ויפתחו ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד ונבצע תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. בנוסף אנו נלמד על תזונה נכונה כדרך חיים נבנה תפריטים ונמנע מהעלאה במשקל.

חוג קרב מגע

בחוג זה אנו נלמד את אומנות ההגנה עצמית. אנו נלמד מגוון שיטות ופעולות שיעזור לנו להתגונן מתוקף אפשרי. אנו נלמד טכניקות להימנעות מהפתעות פתע, לתקיפה בנשק קר ואף בנשק חם. כמו כן נעבוד על פיתוח הכושר וסבולת לב ריאה חיטוב הגוף על ידי מגוון סוגים שונים של ספורט אירובי וכח ונחטב את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. בנוסף, אנו נלמד על תזונה נכונה כדרך חיים נבנה תפריטים ונמנע מהעלאה במשקל

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד ויחושב על פי כל הגורמים הרלוונטיים. 
  • מבצעים מיוחדים למוסדות עם 6 קבוצות ויותר.
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות. 
  • המחיר של המוצרים הינו לפי חודש, למשתתף יחיד בקבוצה.
  • ניהול התקציב הינו באחריות המוסד בלבד.
  • ניתן לבצע הזמנות ותשלום לפי כמות משתתפים.
  • ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון