חוגים למבוגרים

חוגים למבוגרים

הרעיון העומד מאחורי מערכת חוגים זו הינו הפעלת מערכת חוגים המותאמת במיוחד למבוגרים בהתאמה מליאה. 

חברתינו פועלת בהכנסת מערכות חוגים אלו לתוך מסגרות המתנסים, הלימודים או העבודה ובכך לאפשר נדבך של פנאי, שחרור והנאה לשוהים בה. חברתינו מספקת את כלל הציוד והאביזרים הנדרשים לצורך הפעלת החוג למעט את המיקום בו הוא מתבצע. אנו עובדים בדרך כלל מינהלים קהילתיים עם תיכונים, חברות גדולות, מכללות ומוסדות לימוד שונים.

בתוכניות החוגים וההפעלות הושקעה מחשבה רבה. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא התקדמות וההצלחה בשילוב ההנאה של המשתתף.

 תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מספקים כמעט כל חוג שקיים בעולם החוגים בהצלחה רבה ביותר.

אנו מקימים פלטפורמה ייחודית של חוגים בהתאמה לכל מוסד בהתאם לדרישות המוסדיות עם אפשריות רכישה כיחיד או כקבוצה.

בבניית המערכת אנו מתמקדים בין היתר בגילאי המשתתפים, כמות המשתתפים ומסוגלותם, הזמן הקיים, הימים הרצויים ועוד 

אנו בחברה מתחייבים באופן כמעט מוחלט להוריד מההנהלה ומהצוות את כל כאב הראש בארגון מערכת החוגים. לכך אנו מתעסקים בכל נושאי השיווק, הרישום, הגבייה, המענה להורים, סדר בכיתות, וסידור המערכת, ללא שום צורך בעזרת המקום.

אנו מתפעלים מערכת אינטרנטית נוחה עם ממשק מתקדם ונוח, לקבלת מידע על כל חוג, לרישום ושיבוץ, בחירת החוג, ותשלום עם פריסת תשלומים נוחה וקבלה במייל. כמו כן ניתן להתעדכן באתר אודות זמני החוגים ומיקומם. 

ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.

צוות המדריכים שלנו הנו צוות מוסמך ומקצועי ביותר בתחומו.

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

יום שיא חינם + הנחות מיוחדות.

חברתינו נותנת הטבה מיוחדת של הפקת יום שיא בחינם מתוך מגוון פעילויות שיא לבחירה בשווי של אלפי שקלים לכל הפקה.

* במינימום 8 קבוצות.

החוגים שלנו

סדנת עולם התעופה

מחקרים רבים מוכיחים שמטיסי מזל”טים ומל”טים ואף טייסים בפועל, בצעירותם היו עם זיקה ואהבה גדולה לעולם התעופה. דבר זה התבטא בחקירה שלהם על עולם התעופה המדהים ובבניית טיסנים והטסתם. בסדנא הייחודית שלנו אנו נלמד ונכיר את עולם התעופה על כל רבדיו החל מהכרת כל כליי הטייס על סוגיהם ופרטיהם, ועד ההבנה כיצד פועלים הכוחות הפיזקליים על כלי הטיס ועוד ידע גדול ורחב. בסדנא שלנו אנו בונים טיסנים אמיתיים בגודל 120 ס”מ ויותר, על בסיס מנועי סרוו מונעי דלק 1\2 סמ”ק. הטיסנים שלנו בנויים ממש כמו מטוס קטן, עם כנפיים אווירודינמיות, כני נסע וגלגלים, חיבורי פלגים, חיבורי ez, בקר מהירות ועוד. המטוסים מונחים באמצעות שלט רדיו 8 ערוצים מתקדם ביותר. הסדנא שלנו מתפרסת על פני 10 חודשים, שמתוכם 8 חודשים להכרת עולם התעופה ובניית הטיסן על כל חלקיו ו 2 חודשים ללימוד הטסת הטיסן והטסתו. כל הפעילות עם מדריך מקצועי ביותר עם הכשרה וידע רב בתחום הטיסנים. שיעור ניסיון ראשון חינם. 

תנאי הפעילות : הסדנא מותאמת לנערים\ות בלבד, מגיל 11 ועד לגיל 15 בבתיי ספר תיכוניים, ישיבות תיכוניות ועוד.
פתיחת הסדנא מותנית במינימום 10 משתתפים. ביטול השתתפות במהלך השנה יחויב בתשלום מלא.

חוג קרב מגע

בחוג זה אנו נלמד את אומנות ההגנה עצמית. אנו נלמד מגוון שיטות ופעולות שיעזור לנו להתגונן מתוקף אפשרי. אנו נלמד טכניקות להימנעות מהפתעות פתע, לתקיפה בנשק קר ואף בנשק חם. כמו כן נעבוד על פיתוח הכושר וסבולת לב ריאה חיטוב הגוף על ידי מגוון סוגים שונים של ספורט אירובי וכח ונחטב את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. בנוסף, אנו נלמד על תזונה נכונה כדרך חיים נבנה תפריטים ונמנע מהעלאה במשקל.

חוג קרקס וגאנגלינג

בחוג זה נלמד להיות אומני קרקס. נתחיל בהכרת המושגים של עולם הקרקס מהו התחום ולמה הוא משמש. אנו נכיר הכלים שמשמשים אותם ונלמד כיצד מפעילים כל כלי. בחוג זה אנו נלמד לעבוד עם ציוד רחב ומגוון ביותר כדוגמת רוי פוי, חישוקים, מקלות פרח, רולה בולה, דיאבלו חוף, מטפחות, צלחות על מקל ועוד.  אנו בחוג זה אנו נעבוד ונפתח את אומנות הבמה, שיווי משקל, קורדינציה, קשר עין יד ועוד.

חוג ריקוד וזומבה

הזומבה, שמגיעה במקור מקולומביה, היא שיטת אימון ייחודית המתבססת על ריקוד קצבי. היא כוללת תנועות ריקוד המושפעות מהריקודים הלטיניים, מהריקודים המרביים וגם המזרחיים והיא נחשבת לאימון אירובי אינטנסיבי מאד. 

בשיעורי הזומבה, נכון להיום, משתתפים מיליוני אנשים, שגילו את היתרונות הרבים מאד בשיטת האימון הייחודית הזו. הקצב המטורף שהיא מציעה, מוסיקת הרקע הנהדרת והמגוונת וגם המורים האנרגטיים והמקצועיים שמעבירים את השיעור, הופכים את הספורט, מעבר להזדמנות לשפר סיבולת לב ריאה, לחזק שרירים, לעצב אותם תוך כדי אימון, מפתחים גם את הקואורדינציה, לומדים תנועות ריקוד חדשות וכיצד להתאים אותן אל המוסיקה המושמעת ברקע.

חוג ספורט

בחוג זה אנחנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף עם ספורט אירובי וספורט כח. המתאמנים יעבדו על סבולת לב ריאה עם כושר שיא ויפתחו ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד ונבצע תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. בנוסף אנו נלמד על תזונה נכונה כדרך חיים נבנה תפריטים ונמנע מהעלאה במשקל.

חוג התעמלות קרקע

חוג התעמלות קרקע בנוי מיסודות של ריקודיים, אקרובטיקה, ומוזיקה. האמנות מתייחדת במהלכים מהירים המורכבים במינוף הגוף במגוון רחב של קפיצות, גלגולים, וטכניקות מיוחדות.  בחוג נפתח את כושר הריכוז, ואמנות הגוף, יכולת חיזוי, תגובה מהירה ותאום מוטורי. בנוסף אנו עובדים על כל שרירי הגוף, יציבות ושיווי משקל.

קפוארה

קפוארה היא אמנות לחימה ברזילאית המורכבת מיסודות של ריקודיים, אקרובטיקה, ומוזיקה. האמנות מתייחדת  במהלכים מהירים המורכבים במינוף הגוף במגוון רחב של בעיטות, קפיצות, גלגולים, וטכניקות מיוחדות. הקפוארה משלבת בתוכה את לימוד ההגנה עצמית, אקרובאטיקה וספורט אנרגטי בריאותי לצלילי מוזיקה  ברזילאית ומקצבים אפריקאים.

חוג קפוארה
חוג כלבים

חוג אילוף כלבים

בחוג כלבים, אנו נחשפים לעולם החי והטבע עם בעל החיים הנאמן והקשור ביותר לאדם – הכלב. אנו נלמד להכיר את עולם הכלבים הכולל תקשורת נכונה ושפה “כלבית”. נבין כיצד הכלבים “מדברים” איתנו דרך הכרת שפת הגוף שלהם. נלמד כיצד לאלף את הכלבים לפקודות משמעת: שב, ארצה, בוא אליי, הישאר במקום ועוד. נלמד את הכלבים טריקים כמו תן יד, גלגול, לדבר ועוד. נלמד על התזונה של הכלב הטיפוח שלו ועוד.

חוג שחמט

שחמט הוא אינטליגנציה. לאורך שנים רבות השחמט היה כלי מפתח לפיתוח היכולות השכליות. כבר לפני מאות שנים אנשי המדע והפסיכולוגיה היו משתמשים עם השחמט ככלי לפיתוח המחשבה והזיכרון, בתכנון נכון של העתיד ובראייה מה צופן העומד ממולך. אצלנו בחוג אנו נכיר את משחק השחמט על בוריו, נלמד מהלכים מתוחכמים נדע לבלבל את היריב נפתח את היכולת השכלית המחשבה והזיכרון.

חוג שחמט

חוג ציור

צייר הוא אמן. במשך הדורות הציירים המוכשרים והטובים זכו להכרה בינלאומית ומכירה של יצירותיהם במיליוני דולרים. הסיבה לכך כי את המיוחדות-אומנות של הצייר אי אפשר לקחת. אם זה האמנות באופי המחשבתי של היצירה, ערבוב הצבעים וההגעה לגוון המושלם, המשיכות של המכחול ועוד. אצלנו בחוג הילדים לומדים איך לערבב צבעים וההגעה לגוון הרצוי, איך משתמשים במכחול וההבחנה בין מכחול עבה לדק. ההבדלים בין סוגי הצבעים, צבעי שמן ומים צבעי פחם וגועש ועוד. הילדים בחוג מקבלים ערכות  של קנבס, מכחולים וצבעים וכל מה שנדרש. הם לומדים לצייר ולהביע את עצמם בצורה ייחודית לכל אחד עם פיתוח של הדמיון בצורה מודרכת ופשוט להיות אמן.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד ויחושב על פי כל הגורמים הרלוונטיים. 
  • מבצעים מיוחדים למוסדות עם 6 קבוצות ויותר
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות 
  • ניהול התקציב הינו באחריות המוסד בלבד.
  • המחיר של המוצרים הינו לפי חודש, למשתתף יחיד בקבוצה.
  • ניתן לבצע הזמנות ותשלום לפי כמות משתתפים.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון