חוגי נצנים לבתי ספר

ניצנים לבי"ס יסודיים

בתוכניות החוגים וההפעלות עבור תוכנית ניצנים הושקעה מחשבה רבה. בבחירת החוגים והתוכניות לקחנו לתשומת ליבנו את הפרטים הכי קטנים ושמנו מקום לכולם. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא ההנאה של הילד. התכנים שלנו הם מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם אישית להם.

כמו כן, אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של מדע, יצירה, אמנות, ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד.

תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מאפשרים לבחור תוכניות מקוצרות או ארוכות, בהתאם לתקופת הזמן.

במהלך הכנת תוכניות החוגים, הושקעו משאבים רבים ומחשבה רבה, תוך הקפדה ושימת לב לפרטים הכי קטנים להנאה והתקדמות.

חברתינו עובדת בערים רבות עם גופים חינוכיים מטעם משרד החינוך כדוגמת עיריות או  מועצות, שלוחות עירוניות כדוגמת החברה למתנסים או מתנסים ראשיים ועוד. התמחור של הפעילויות מותאם לתקציב המסובסד של תוכנית ניצנים ממשרד החינוך ומותאם בדיוק עבורן.

הרציונל המנחה אותנו הוא התחייבות (כמעט) מוחלטת להוריד מההנהלה ומהצוות של העירייה-מועצה-מתנ”ס את כל כאב הראש בארגון מערכת החוגים למסגרותיהם. בהתאם לכך אנו מקבלים אלינו את רשימת בתי הספר ו/או הגנים ומתעסקים בכל נושאי ההתאמה למסגרות, השיבוץ, העדכון, המענה לצוותי המקום סדר הזמנים המלא, מסירת פרטים ועוד.

אנו מתפעלים שירות לקוחות בטלפון ובווצאפ עם שירות מהיר ונוח לקבלת מידע על החוג, זמנים, בקשות ועוד צרכים נוספים.   

כמו כן אנו מציעים אפשרויות תשלום עם פריסה נוחה עם טבלה ממוחשבת הכוללת פירוט מלא אודות חוגים שבוצעו וקבלת מקור במייל. 

בנוסף אנו מנהלים מערכת לניהול משוב בתי ספר וגנים על מנת לייעל את מערכת החוגים ולהתאימה במדויק בהתאם לצרכיהם.

אנו באתר מצרפים את רשימת החוגים בתמצות. את התוכן המלא, סילבוס, ואפשרויות נוספות ניתן לקבל דרך צור קשר

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

החוגים שלנו

בתוכניות החוגים וההפעלות עבור בתי הספר היסודיים הושקעה מחשבה רבה. בבחירת החוגים והתוכניות לקחנו לתשומת ליבנו את הפרטים הכי קטנים עבור מסגרות אלה ושמנו מקום לכולם. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא ההנאה של הילד. התכנים שלנו מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם במדויק לגילאי הילדים בכיתות הצהרון. 

אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של מדע, יצירה, אמנות, ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד על מנת לתת אפשרות בחירה והתאמה לכולם.

חוג מדע ויצירה

מדעים

בחוג זה אנו נלמד את המדע והפיזיקה באמצעות יצירות שונות וניסויים חברתיים עם למידה מחכימה. במסגרת החוג אנו נלמד על כוחות פיזיקליים כדוגמת כח המשיכה-כבידה וההבדל בין כדור הארץ לבין החלל. אנו נלמד על כוחות הטבע כדוגמת מהירות האור, התפרצויות הר הגעש, סופות הוריקן, תעופה ועוד. אנו נלמד על כוחות טבע מיוחדים הגלומים בתוצרים  ששינו את חיינו כדוגמת המנורה, פריסקופ, הטלפון, המטוס ועוד. בזמן הפעילות אנו תחילה נצפה בסרטון הממחיש את הענין הנלמד וההסבר המדעי מאחוריו. לאחר מכן אנו ניצור יצירה או נערוך ניסוי חברתי. היצירות והניסויים אף הם קשורים לאותו הנושא, אם זה כדוגמת יצירת דמוי פריסקופ בשילוב מראות פנימיות ואם בניסוי מרהיב של התהוות התפרצות הר געש.

חוג תאטרון דרמה

בחוג זה אנו מאפשרים ללמוד בצורה מקצועית, מעמיקה, ומהנה את מקצועות הבמה והתיאטרון. אנו נספר סיפור מעולם ההגדות ונשלב תוך כדי הקריאה אלמנטים שונים מתחום המשחק – הצגת דמות, הצגת קונפליקט, אלתור סצנות, התמודדות עם בעיות שעולות ועוד.

התנסות זאת תורמת לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי, ובמקביל משפרת את יכולות הריכוז, ההקשבה והעבודה בצוות. אנו נביא למסגרת מגוון גדול של תלבושות, תפאורה, אביזרים תאורה וסאונד.

חוג קסמים

חוג קסמים

קסם! אין דבר יותר מרתק לראות קוסם עושה קסם זה משלהב את הדמיון את הרצון לחקור “איך הוא עשה את זה” ונותן תחושה של כל יכול והכל אפשרי. הקוסמים מעלימים חפצים קיימים, ממציאים חפצים יש מאין, קוראים לכם את המחשבות משחקים בקלפים בצורה מעוררת השתהות ועוד. אצלנו בחוג הילדים לומדים את האומנויות שיש בקסם. הם לומדים זריזות ידיים להכניס חפצים לקופסאות סגורות להעלים ולהמציא חפצים ועוד. אנו נראה לילדים סרטונים של קסמים מופלאים מרחבי העולם נסביר כיצד אותו ונראה דוגמא חיה. לאחר מכן הילדים יקבלו הבייתה את הקלפים או את החפצים האחרים ויוכלו לעשות איתם את הקסם בבית. החוג יפתח לילדים מיומנויות וזריזות ידיים, ויעניק תחושה של ביטחון.

חוג חיות וטבע

בחוג זה הילדים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה חמלה הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים על מנת להוסיף נדבך של המחשה, העשרה והנאה.

ספורט ותזונה נכונה

בחוג זה אנחנו נעבוד על פיתוח הכושר וחיטוב הגוף על ידי מגוון סוגים שונים של ספורט אירובי וכח. הילדים יפתחו כושר של סבולת לב ריאה ויחטבו את השרירים והגוף בצורה מיטבית. אנו נלמד תרגילים מכל הסוגים כדוגמת שכיבות שמיכה, מתח, מגוון סוגי כפיפות בטן, ריצה בין קונוסים, שיווי משקל, קפיצה בחבל ועוד. 

במהלך החוג נביא מגוון אביזרים גדול, נערוך טורנירים והפתעות לגיוון וחוויה לילדים, ונלמד את הילדים על תזונה נכונה והימנעות מהעלאה במשקל בצורה עדינה ובריאה.

חוג כדורגל

כדורגל זהו נושא שהילדים פשוט אוהבים. הילדים אוהבים לפטפט אודותיו, להראות את כישוריהם ואת היכולת הטכנית הנמצאת אצל כל אחד וגם לנסות להגשים את החלום המתוק להיות שחקן כדורגל מוכשר. התחרות שיש במשחק  הפכה אותו לשם דבר בעולם הספורט ובעולם בכלל. בחוג אנו נלמד את כל טכניקות המשחק, צורת הבעיטה, האחיזה הנכונה בכדור, הריצה יחד עם הכדור, הדריבלים המושלמים, הרמה של קרנות, וגם איך לעמוד נכון בשער. הלמידה נעשית באמצעות ציוד ספורט כדוגמת קונוסים, מוטות מיוחדים, רשתות, כמות כדורים גדולה, והדגמה של שיטות משחק שונות ועוד. אז אם לילד יש חלום להיות לשחקן כדורגל בעתיד כאן ההתחלה בואו להגשים חלום

חוג כדורגל
חוג כדורסל

חוג כדורסל

כדורסל זהו נושא שהילדים פשוט אוהבים. הילדים אוהבים לפטפט אודותיו, להראות את כשוריהם ואת היכולת הטכנית הנמצאת אצל כל אחד וגם לנסות להגשים את החלום המתוק להיות שחקן כדורסל מוכשר. התחרות שיש במשחק  הפכה אותו לשם דבר בעולם הספורט ובעולם בכלל. בחוג אנו נלמד את כל טכניקות המשחק, הכדרור, האחיזה הנכונה בכדור, הריצה יחד עם הכדור, אייך לעבור את השחקן היריב, זריקה נכונה לסל קו עונשין וקו שלושה. הלמידה נעשית באמצעות מכשור מיוחד כדוגמת סלים ורשתות כמות כדורים גדולה, והדגמה של שיטות משחק שונות ועוד. אז אם לילד יש חלום להיות לשחקן כדורסל בעתיד, כאן ההתחלה בואו להגשים חלום

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון