חוגי נצנים לגני ילדים

גני ילדים ניצנים

בתוכניות החוגים וההפעלות עבור תוכנית ניצנים הושקעה מחשבה רבה. בבחירת החוגים והתוכניות לקחנו לתשומת ליבנו את הפרטים הכי קטנים ושמנו מקום לכולם. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא ההנאה של הילד. התכנים שלנו הם מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם אישית להם.

כמו כן, אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של מדע, יצירה, אמנות, ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד.

תוכניותינו מורכבות מסילבוסים מפורטים על מנת לאפשר רצף למידה והתקדמות נכונה. אנו מאפשרים לבחור תוכניות מקוצרות או ארוכות, בהתאם לתקופת הזמן.

במהלך הכנת תוכניות החוגים, הושקעו משאבים רבים ומחשבה רבה, תוך הקפדה ושימת לב לפרטים הכי קטנים להנאה והתקדמות.

חברתינו עובדת בערים רבות עם גופים חינוכיים מטעם משרד החינוך כדוגמת עיריות או  מועצות, שלוחות עירוניות כדוגמת החברה למתנסים או מתנסים ראשיים ועוד. התמחור של הפעילויות מותאם לתקציב המסובסד של תוכנית ניצנים ממשרד החינוך ומותאם בדיוק עבורן.

הרציונל המנחה אותנו הוא התחייבות (כמעט) מוחלטת להוריד מההנהלה ומהצוות של העירייה-מועצה-מתנ”ס את כל כאב הראש בארגון מערכת החוגים למסגרותיהם. בהתאם לכך אנו מקבלים אלינו את רשימת בתי הספר ו/או הגנים ומתעסקים בכל נושאי ההתאמה למסגרות, השיבוץ, העדכון, המענה לצוותי המקום סדר הזמנים המלא, מסירת פרטים ועוד.

אנו מתפעלים שירות לקוחות בטלפון ובווצאפ עם שירות מהיר ונוח לקבלת מידע על החוג, זמנים, בקשות ועוד צרכים נוספים.   

כמו כן אנו מציעים אפשרויות תשלום עם פריסה נוחה עם טבלה ממוחשבת הכוללת פירוט מלא אודות חוגים שבוצעו וקבלת מקור במייל. 

בנוסף אנו מנהלים מערכת לניהול משוב בתי ספר וגנים על מנת לייעל את מערכת החוגים ולהתאימה במדויק בהתאם לצרכיהם.

אנו באתר מצרפים את רשימת החוגים בתמצות. את התוכן המלא, סילבוס, ואפשרויות נוספות ניתן לקבל דרך צור קשר

מגוון חוגים רחב

ניהול מערכת החוגים באופן מלא

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

החוגים שלנו

הגיל הרך הוא גיל מיוחד במינו. התמימות של הילדים האופי וההתנהלות המתוקה הם שם דבר בגיל הזה. מאופי הדברים, לגיל הרך צריך להתאים מערכת בפני עצמה שבה כל ההתנהלות עם הילדים והתקשורת איתם בנויה בצורה אחרת. החל מחומרי למידה שונים, יצירות שונות, פעולות שונות והוראות שונות.
התכנים שלנו מיוחדים במינם ואנו פועלים בשיטות מוצלחות ומהנות להעביר את החוג כשעת חוויה מקסימלית של רוגע ומנוחה, לילדים ולצוות, עם חוג המותאם במדויק לגיל הרך.
כמו כן, אנו הקפדנו ביותר על הכנסת תכני העשרה מדהימים של ספורטיביות, קורדינציה, עבודה על החושים, מוטוריקה ועוד.

ריתמיקה

בחוג זה אנו נפעיל את הקטנטנים עם מגוון ענק של משחקים שונים בליווי מוזיקה מתאימה וסוחפת. אנו בחוג דואגים לפתח לילדים מגוון תכונות שונות על מנת שיגדלו בצורה בריאה וטובה. אנו נעבוד בין היתר על מוטוריקה עדינה וגסה, פיתוח קורדינציה, שיווי משקל, קשר עין יד ורגל, תנועתיות נכונה ועוד. בחוג זה הילדים ישחררו אנרגיה חיובית ובכך ימשיכו את היום רגועים ונינוחים יותר.

חוג תאטרון דרמה / שעת סיפור

בחוג זה אנו נספר לילדים המתוקים סיפורים שונים מעולם ההגדות ונשלב תוך כדי הקריאה אלמנטים שונים רבים מתחום המשחק – הצגת דמות, הצגת קונפליקט, אלתור סצנות, התמודדות עם בעיות שעולות ועוד. בכל חלק מהסיפור אנו מלווים עם מוזיקה תואמת.

התנסות זאת תורמת לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי, ובמקביל משפרת את יכולות הריכוז, ההקשבה, המוטוריקה, קורדינציה והעבודה בצוות. אנו נביא לגן מגוון גדול של תלבושות, תפאורה, אביזרים תאורה וסאונד.

ספורט ותנועה

בחוג זה אנו נפעיל את הקטנטנים עם מגוון ענק של משחקי ספורט בליווי מוזיקה אנרגטית וסוחפת. אנו בחוג דואגים לפתח לילדים מגוון תכונות שונות על מנת שיגדלו בצורה בריאה וטובה. אנו נפתח את שרירי הליבה של הקטנטנים ונעבוד בין היתר על מוטוריקה עדינה וגסה, פיתוח קורדינציה, שיווי משקל, קשר עין יד ורגל, תנועתיות נכונה ועוד. בחוג זה הילדים ישחררו אנרגיה חיובית ובכך ימשיכו את היום רגועים ונינוחים יותר.

חוג חיות וטבע

בחוג זה הילדים יחוו ויחשפו מקרוב לעולם הטבע ובעלי החיים. אנו נלמד ונכיר תופעות טבע שונות כיצד הן קורות ומה אנו יכולים להפיק מהם לטובת חיינו בעולם. כמו כן נכיר את משפחות בעלי החיים את אזורי מחייתן והתנאים בהם הם חיים. אנו נלמד להבחין בין סוגים שונים על פי סימניי זיהוי “סודיים” שיש לכל מין של בע”ח נכיר מה המאפיינים שלהם ועוד. אנו נלמד כיצד לטפל ולהתנהג איתם תוך פיתוח ועבודה על רגשות של אהבה חמלה הכלה ונתינה.

בחוג אנו נבקר עם ניסויי טבע שונים ומגוון ענק של בעלי חיים על מנת להוסיף נדבך של המחשה, העשרה והנאה

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לשקול זאת בחיוב.
  •  זמן החוגים הינו 45 דקות. 
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון