החנות שלנו

חנות הערכות שלנו

החזון של חברת החוגים שלנו לאפשר העשרה וחוויה לכל ילד וילדה בישראל. אנו מאפשרים היצע חוגים בהפעלה עצמית למפעילים עצמאיים המעוניינים לעשות חוגים באזורים השונים או גם למורים, למורות.

חברתינו מאפשרת רכישה של ערכות יצירה שונות, במגוון נושאים מעניינים ומרתקים המתאימות להעברת סוגים שונים של חוגים, ללא צורך בהכשרת הדרכה מוסמכת. 

הערכות שלנו מסופקות במארזים הכוללים דף הוראות הרכבה מפורט עם תמונות לכל שלב. בנוסף, הערכות כוללות מערך שיעור שמסביר איך פותחים את השיעור, מה משוחחים ומסבירים לילדים, מה לומדים היום ואפילו איזה שאלות ניתן לשאול אותם בנושא הנלמד. כמו כן, אנו מספקים תוכן מדעי מרתק ומעניין לכל סוג ערכה לפי נושא היצירה.

את הערכות שלנו אנו מספקים ברמה הארצית. אנו עובדים  בעיקר עם רשויות מקומיות, עמותות עירוניות, מנהליים קהילתיים או גם לגופים פרטיים המעוניינים בכמויות גדולות. 

אנו מספקים מארזי ערכות וערוכים לכל כמות שתוזמן על בסיס הקיים במלאי עם אפשריות אריזה של מספרים מדויקים לפי כמות הילדים בכל קבוצה בכיתה או בגן. 

כמו כן, אנו מתמחים בנושא השילוח וההפצה לבתי הספר השונים ובגני הילדים לפי הכתובות הניתנות ברחבי הארץ.

בהצעת מחיר של הזמנה גדולה ניתן לקבל כמה מוצרים שונים לבדיקה וניסוי של המוצר.

משלוחים לכל רחבי הארץ

מגוון אפשרויות תשלום נוחות

בניית תוכניות שנתיות

טווח מחירים רחב ביותר

התאמה לגופים ומוסדות גדולים במיוחד

מותאם לרשויות עירוניות

מותאם לכל גיל

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות 

  1. המחירים לא כוללים מע”מ
  2. המחירים לא כוללים שילוח והפצה (ניתן לאיסוף עצמי.
  3. המחיר הינו לאריזת מספר אחיד בכל מארז
  4. המחיר הינו לכמויות של לפחות 100 יחידות לכל מוצר.
  5. המחיר בתשלום של עד שוטף 60+
  6. ניתן לקבל הצעת מחיר מיוחדת להזמנה של 10,000 מוצרים.
  7. כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון

אמנת השירות

חברתינו מתחייבת לעשות ולתת את הטוב ביותר תוך מתן אמון מלא בין החברה לבין הלקוח. אנו נותנים אחריות מליאה למוצרים שיוצאים תחת מפעלנו שהינם במצב תקין ואיכותי ביותר. אם ישנה תקלה או בעיה במוצר או ערכה כלשהי ניתן לפנות אלינו ואנו נטפל בה במסירות ואהבה.