סדנאות והפעלות לקייטנות וימי כיף

סדנאות והפעלות לקייטנות וימי כיף

ההבדל בין חוגים לבין סדנאות הוא משמעותי. חוגים בדרך כלל הם תקופתיים ושומרים על קשר רציף עם הילדים עם בניית פרויקטים ארוכי טווח המעשירים את הידע והיכולות. סדנאות בדרך כלל הם חד פעמיות, שמטרתם בעיקר לגרום לילדים ליהנות מחוויה ייחודית ומהנה. הסדנאות שלנו נבנו והותאמו במיוחד לענות על הביקוש והצורך שיש עבור קייטנות של בתי ספר וגני ילדים, בחגים ובחופשות, קייטנות קיץ ופנאי ועוד. 

התוכנית מוצעת גם לימי כיף חד פעמיים לבתי ספר, מתנסים, ימי הולדת, מרכזי יום למוגבלים וחולים ועוד. אנו מפעילים מגוון רב של הפעלות עם תוכן מעשיר ומהנה. מטרתנו העיקרית הינה ההנאה והחוויה של הילד בצורה מגוונת וייחודית. 

בתוכניות ההפעלות הושקעה מחשבה רבה. תוכניותינו מורכבות בצורה מפורטת ביותר על מנת לאפשר לתת את מלוא התמורה. המתווה שהנחה אותנו לאורך בניית התוכניות הוא לתת למשתתפים חוויה ייחודית מעצימה מהנה ומעשירה ככל האפשר. 

 חברתינו מספקת את כלל הציוד והאביזרים הנדרשים לצורך הפעלת החוג למעט את המיקום בו הוא מתבצע. 

ניתן לפנות אלינו לבקשות חוגים אחרים מהמוצעים ואנו נשתדל לתת מענה ככל האפשר.

צוות המדריכים שלנו הנו צוות מוסמך ומקצועי ביותר בתחומו

מגוון הפעלות רחב

שירות ומשוב לקוחות

נוחות ובקרה לתשלומים

החוגים והסדנאות שלנו

חוג אלקטרוניקה

אלקטרוניקה

הפעלה ייחודית ומהנה בה הילד נחשף לעולם של מדע וטכנולוגיה. אנו נלמד על מעגל חשמלי פלוס ומינוס, לד, נגדים, ומפסקים, ועוד. במסגרת הפעילות אנו נבנה יצירה אלקטרונית ונשתמש במלחם ובדיל, קאטר שפיץ פלייר ועוד.

תכשיטנות

בפעילות זו אנו נצור עם הילדים תכשיטים מסוגים שונים כדוגמת צמידי יד ורגל, שרשראות, ועוד. את התכשיט אנו בונים מחומרי גלם מיוחדים ומגוונים. פעילות זו מפתחת את המוטוריקה העדינה את קשר עין יד, את היצירתיות והמחשבה.
חוג קסמים

קסמים

פעילות חד פעמית בא הילדים נחשפים לעולם הקסמים. הילדים לומדים מהו הקסם על שימוש הקוסם באומנויות השונות.. במסגרת הפעילות אנו נלמד את הילדים קסם נהדר שאותו יוכלו לעשות בבית להורים לאחים לחברים ועוד.

מדע ויצירה

פעילות מרתקת בה הילדים נחשפים לעולם המדע. אנו נלמד את הילדים על מונחים פיזיקליים מעניינים דוגמאות מוחשות מחיינו ועוד. במסגרת הפעילות נצור יצירה מקסימה שתמחיש לכל אחד ואחד באופן אישי את המדע הנלמד.
חוג מדע ויצירה
חוג ציור

אומנות ויצירה

פעילות מהממת בה הילדים לומדים על אומנים שונים כדוגמת ואן גוך או פיקאסו. כמובן אנו נבנה יצירה/מיצג אומנתי ומקסים אותו הילדים ייקחו הבייתה.

סדנת אפייה

סדנא מתוקה בה הילדים יוצרים דמויות מתוקות מבצק סוכר באמצעות מערוכים, סכינים, ועלוני יצירה.
במסגרת ההפעלה אנו נלמד שלב אחר שלב באמצעות תמונות והדגמות כיצד יוצרים את הצורה המבוקשת.

חוג בישול ואפיה
חוג קפוארה

קפוארה

קפוארה היא אמנות לחימה ברזילאית המורכבת מיסודות של ריקודיים, אקרובטיקה, ומוזיקה. האמנות מתייחדת במהלכים מהירים המורכבים במינוף הגוף במגוון רחב של בעיטות, קפיצות, גלגולים, וטכניקות מיוחדות..

קרקס – גאנגלינג

חוג יפהפה בו הילדים לומדים מגוון להטוטים ומשתמשים בציוד מיוחד עד מאוד. בין היתר – צלחות על מקל, הולה הופ,רולה בולה, דיאבלו, מקלות פרח, כדורי גאגלינג ועוד.
חוג כדורגל

כדורגל

בפעילות זו הילדים יחוו את הכדורגל מקרוב. אנו נלמד מהלכים קבוצתיים, דריבלים, שליטה, צורת בעיטה נכונה, אחיזה בכדור ועוד. בפעילות הילדים מוציאים אנרגיה חיובית וממשיכים את היום רגועים יותר.

כדורסל

בפעילות זו הילדים יחוו את הכדורסל מקרוב. אנו נלמד מהלכים קבוצתיים, כדרורים, שליטה במשחק, צורת זריקה נכונה, אחיזה בכדור ועוד. בפעילות הילדים מוציאים אנרגיה חיובית וממשיכים את היום רגועים יותר.
חוג כדורסל

ספורט אתגרי

בפעילות זו הילדים פשוט נהנים. המדריך מגיע עם מלאי אביזרים רחב ומגוון. אנו נאתגר את הילדים בתחרויות, בפעולות ובתרגילים מיוחדים ומהנים.

ריקוד / זומבה

הזומבה, היא שיטת אימון ייחודית המתבססת על ריקוד קצבי. היא כוללת תנועות ריקוד המושפעות אף מהריקודים הלטיניים. היא נחשבת לאימון אירובי אינטנסיבי מאד.

כדור עף

משחק מאתגר, מהנה וחוויתי עד מאוד. במסגרת ההפעלה המדריך מגיע עם מספר רב של כדורים ורשת מחיצה ומאמן את הילדים בפעילות ספורטיבית אירובית מדהימה.

בעלי חיים

פעילות בעלי חיים מדהימה במסגרתה אנו מביאים בממוצע 5 סוגי בעלי חיים שונים למסגרת. הילדים נהנים איתם לומדים עליהם וחווים את עולמם. במסגרת זו אנו משוחחים עם הילדים על חשיבות החי בעולמנו ונותנים להם הכרה והבנה על בעלי החיים.
חוג כלבים

אילוף כלבים

בפעילות ייחודית זו אנו נחשף עם בעל החיים הקשור אל האדם ביותר – הכלב. אנו נכיר את בעל החיים נדבר על משפחתו ועל משפחות דומות, נכיר את הרגלי האכילה והתזונה שלו, נלמד לגרום לכלב לבצע פעולות שונות כמו “ארצה” “עמוד” “תן יד” “גלגול” ועוד.

מוזיקה

פעילות מוזיקלית משולבת כלים ושירה בציבור. במסגרת התוכנית המדריך מגיע עם כלי נגינה והקשה ומנגן ושר עם הילדים שירים אהובים. בסוף הפעילות הילדים למדו לרקוד ריקוד מתאים לשיר הנבחר
חוג מוזיקה

יוגה

יוגה לילדים, חיבור לנשימה ולגוף דרך חיבור , הקשבה, שיתוף פעולה ,חקירה ומשחק ומלא כיף. 
מקרב את הילדים לתשומת לב אל עצמם ואל הסביבה.

תאטרון

בחוג זה הילדים נכנסים לעולם של הצגה ודמיון. במסגרת החוג אנו נכנס לעולם של סיפורי אגדות או נטוס למדינות או קסומות בליווי תחפושות, משחקים מוזיקה ושלל אביזרים.

ריתמיקה ותנועה

הפעלה זו מותאמת בעיקר לילדי הגיל הרך. בחוג אנו  עובדים על קורדינציה ותנועה, עם מגוון אביזרים שונים בליווי מוזיקה תואמת.

מכוניות מונחות שלט

מגוון רחב של פעיליות מכוניות שלט מרהיבה כדוגמת כדורגל, באולינג, קפיצות ברמפה ועוד. 

פינת ליטוף

פינת חי ניידת הכוללת המון תחנות של מגוון ענק של בעלי חיים. במסגרת ההפעלה הילדים יחוו את עולמם של החיות ע”י ליטוף ותחושה. בנוסף אנו מביאים עמדות הפעלה חוויתיות כדוגמת יצירת מבוך לאוגרים ועוד.

נ.ב. הפעילות מועברת ע”י 2 אנשי צוות מקצועיים.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

הערות חשובות

  • תמחור המחיר מתבצע מול המוסד ויחושב על פי כלל הגורמים הרלוונטיים. 
  • מבצעים מיוחדים למוסדות עם 6 קבוצות ויותר
  • מגוון אפשרויות תשלום נוחות 
  • ניהול התקציב הינו באחריות המוסד בלבד.
  • זמן ההפעלות וההפקות הינם 45 דקות.
  • כל החוגים והפעילויות מתקיימות בהתאם לתקנון